Menu Link (Field) (2.0.6) - en to lv translation catalogue (17 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Value
lv: Vērtība

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: Parent
lv: Vecāks

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Parent item
lv: Vecāka elements

en: Menu link
lv: Izvēlnes saite

en: Menu settings
lv: Izvēlnes iestatījumi

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Menu link title
lv: Izvēlnes saites nosaukums

en: Menu name
lv: Izvēlnes nosaukums

en: Not in menu
lv: Nav izvēlnē

en: Text format
lv: Teksta formāts

en: Provide a menu link
lv: Nodrošināt izvēlnes elementu

en: Available menus
lv: Pieejamās izvēlnes

en: Shown when hovering over the menu link.
lv: Tiek rādīts, kad lietotājs norāda uz izvēlnes elementu.
