Menu Link (Field) (2.0.7) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Value
ar: القيمة

en: Description
ar: الوصف

en: Weight
ar: الوزن

en: Parent
ar: الأب

en: Menu
ar: القائمة

en: Parent item
ar: رابط أم

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Menu settings
ar: إعدادات القائمة

en: Default value
ar: القيمة الافتراضية

en: Menu link title
ar: عنوان رابط القائمة

en: Menu name
ar: اسم القائمة

en: Not in menu
ar: غير موجود في القائمة

en: Text format
ar: تنسيق النص

en: Provide a menu link
ar: يوفر رابط قائمة

en: Available menus
ar: القوائم المتوفرة

en: Shown when hovering over the menu link.
ar: يظهر عند المرور فوق رابط القائمة.
