Menu Link (Field) (2.0.7) - en to az translation catalogue (18 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Value
az: Qiymət

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Parent
az: Valideyn

en: Menu
az: Menyu

en: Parent item
az: Valideyn element

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Menu settings
az: Menyu parametrləri

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Menu link title
az: Menyu linkinin başlığı

en: Menu name
az: Menyu adı

en: Not in menu
az: Menyuda yoxdur

en: Text format
az: Mətn formatı

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Provide a menu link
az: Menyu linki təqdim edin

en: Available menus
az: Mövcud menyular

en: Shown when hovering over the menu link.
az: Menyu linki üzərinə sürüşdürdükdə göstərilir.
