Menu Link (Field) (2.0.7) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Value
be: Значэнне

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: Menu
be: Меню

en: Parent item
be: Бацькоўскі элемент

en: Menu link
be: Спасылка меню

en: Menu settings
be: Налады меню

en: Default value
be: Прадвызначанае значэнне

en: Menu link title
be: Загаловак пункта меню

en: Menu name
be: Назва меню

en: Not in menu
be: Няма ў меню

en: Text format
be: Фармат тэксту

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Provide a menu link
be: Забяспечваць спасылку меню

en: Available menus
be: Даступныя меню

en: Shown when hovering over the menu link.
be: Паказваецца пры навядзенні ўказальніка мышы на спасылку меню.
