Menu Link (Field) (2.0.7) - en to cs translation catalogue (18 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Value
cs: Hodnota

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Parent
cs: Nadřazený

en: Parent item
cs: Nadřazená položka

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Menu settings
cs: Nastavení menu

en: Default value
cs: Výchozí hodnota

en: Menu link title
cs: Nadpis odkazu menu

en: Menu name
cs: Název menu

en: Not in menu
cs: Není v menu

en: Text format
cs: Formát textu

en: Field types
cs: Typy polí

en: Provide a menu link
cs: Vytvořit položku v menu

en: Available menus
cs: Dostupná menu

en: Shown when hovering over the menu link.
cs: Zobrazeno při přejetí odkazu menu myší.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
cs: Odkazy menu s nižší váhou se zobrazují před/nad odkazy s vyšší váhou.
