Menu Link (Field) (2.0.7) - en to cy translation catalogue (12 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Value
cy: Gwerth

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Weight
cy: Pwysau

en: Parent
cy: Rhiant

en: Menu
cy: Dewislen

en: Parent item
cy: Eitem rhiant

en: Menu settings
cy: Gosodiadau dewislen

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod

en: Menu link title
cy: Pennawd dolen dewislen

en: Menu name
cy: Enw'r dewislen

en: Text format
cy: Fformat testun
