Menu Link (Field) (2.0.7) - en to ka translation catalogue (12 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Parent
ka: მშობელი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Parent item
ka: მშობელი

en: Menu link
ka: მენიუს ბმული

en: Default value
ka: საწყისი მნიშვნელობა

en: Menu link title
ka: მენიუს ბმულის სახელი

en: Menu name
ka: მენიუს სახელი

en: Text format
ka: ტექსტის ფორმატი
