Menu Link (Field) (2.0.7) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Weight
nn: Vekt

en: Parent
nn: Opp eit nivå

en: Parent item
nn: Overordna element

en: Menu settings
nn: Menyval

en: Menu link title
nn: Menylenketittel

en: Not in menu
nn: Ikkje i ein meny

en: Text format
nn: Tekstformatering

en: Provide a menu link
nn: Legg til menylenkje
