Menu Link (Field) (2.0.7) - en to fa translation catalogue (17 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Value
fa: مقدار

en: Description
fa: شرح

en: Weight
fa: وزن

en: Parent
fa: والد

en: Menu
fa: قائم

en: Parent item
fa: عنصر والد

en: Menu link
fa: واصلی قائم

en: Menu settings
fa: تنظیمات قائم

en: Default value
fa: مقدارپیشفرض

en: Menu link title
fa: عنوان واصلی قائم

en: Menu name
fa: نام قائم

en: Not in menu
fa: در قائم نیست

en: Text format
fa: قالب‌بندی متن

en: Provide a menu link
fa: ارائه یک واصلی قائم

en: Available menus
fa: قائمهای در دسترس

en: Shown when hovering over the menu link.
fa: هنگامی که موس بر روی واصلی قائم قرار می‌گیرد نمایش داده می‌شود.
