Menu Link (Field) (2.0.7) - en to ps translation catalogue (8 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Value
ps: بيه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Parent
ps: پلرين

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Parent item
ps: پلرين توک

en: Text format
ps: متن بڼه
