Menu link (field) (8.x-1.0-alpha1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Value
bg: Стойност

en: Description
bg: Описание

en: Weight
bg: Тегло

en: Parent
bg: Родител

en: Menu
bg: Меню

en: Parent item
bg: Родителски елемент

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Menu settings
bg: Настройки на меню

en: Menu link title
bg: Заглавие на меню линк

en: Menu name
bg: Име на меню

en: Not in menu
bg: Не е включен в менюто

en: Text format
bg: Текстов формат

en: Provide a menu link
bg: Създай линк в менюто

en: Shown when hovering over the menu link.
bg: Показва се при посочване на линк от менюто с мишката.
