Menu link (field) (8.x-1.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Value
jv: Biji

en: Description
jv: Katrangan

en: Weight
jv: Urutan

en: Parent
jv: Induk

en: Parent item
jv: Item indhukan

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Menu settings
jv: Sétingan menu

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Menu link title
jv: Judul pranala menu

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: Not in menu
jv: Ora kalebu menu

en: Text format
jv: Format tèks

en: Provide a menu link
jv: Sediaknā pranala menu

en: Available menus
jv: Menu sing cumawis

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
