Menu link (field) (8.x-1.0-alpha1) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Value
kk: Мән

en: Description
kk: Сипаттама

en: Weight
kk: Салмағы

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Menu
kk: Мәзір

en: Parent item
kk: Басты элемент

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Menu link title
kk: Мәзір сілтеме атауы

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: Not in menu
kk: Мәзірде емес
