Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha1) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Value
sk: Hodnota

en: Description
sk: Popis

en: Weight
sk: Váha

en: Parent
sk: Nadradený

en: Parent item
sk: Nadradená položka

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Menu settings
sk: Nastavenia menu

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Menu link title
sk: Názov odkazu v menu

en: Menu name
sk: Názov menu

en: Not in menu
sk: Nie je v menu

en: Text format
sk: Textový formát

en: Field types
sk: Typy polí

en: Provide a menu link
sk: Vytvoriť odkaz v menu

en: Available menus
sk: Dostupné menu

en: Shown when hovering over the menu link.
sk: Zobrazí sa pri nájazde myšou nad odkaz v menu.
