Menu link (field) (8.x-1.0-alpha1) - en to sl translation catalogue (12 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Value
sl: Vrednost

en: Description
sl: Opis

en: Weight
sl: Teža

en: Parent
sl: starš

en: Menu
sl: Meni

en: Parent item
sl: Starševski element

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: Menu settings
sl: Nastavitve menija

en: Default value
sl: Privzeta vrednost

en: Menu link title
sl: Naslov povezave v meniju

en: Menu name
sl: Ime menija
