Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (19 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Value
tr: Değer

en: Description
tr: Açıklama

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Parent
tr: Üst öge

en: Menu
tr: Menü

en: Parent item
tr: Üst öğe

en: Menu link
tr: Menü bağlantısı

en: Menu settings
tr: Menü ayarları

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Menu link title
tr: Menü bağlantı başlığı

en: Menu name
tr: Menü adı

en: Not in menu
tr: Menüde yok

en: Text format
tr: Metin biçimi

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Provide a menu link
tr: Bir menü bağlantısı sağlayın

en: Available menus
tr: Kullanılabilir menüler

en: Shown when hovering over the menu link.
tr: Menü bağlantısının üzerine gelindiğinde görünür.

en: Menu links with lower weights are displayed before links with higher weights.
tr: Daha düşük ağırlıklı menü bağlantıları, daha yüksek ağırlıklı bağlantılardan önce görüntülenir.
