Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha2) - en to ta translation catalogue (6 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: Menu
ta: பட்டி

en: Menu settings
ta: பட்டி அமைப்புக்கள்
