Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha3) - en to hy translation catalogue (15 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Value
hy: Արժեք

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Parent
hy: Ծնող

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Menu settings
hy: Ընտրացանկի պարամետրեր

en: Default value
hy: Լռելյայն արժեք

en: Menu link title
hy: Մենյուի հղումի վերնագիր

en: Menu name
hy: Մենյուի անուն

en: Not in menu
hy: Չկա մենյույի մեջ

en: Text format
hy: Տեքստի ֆորմատ

en: Provide a menu link
hy: Տրամադրել Ընտրացանկի հղում

en: Available menus
hy: Հասանելի մենյուներ
