Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha3) - en to km translation catalogue (17 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Value
km: តម្លៃ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Parent
km: មេ

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Parent item
km: ធាតុ​មេ

en: Menu link
km: តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Menu settings
km: ការកំណត់​ម៉ឺនុយ​

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Menu link title
km: ចំណងជើង​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: Not in menu
km: មិន​មែន​នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ

en: Text format
km: ទ្រង់​ទ្រាយ​អត្ថបទ

en: Provide a menu link
km: ផ្តល់​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Available menus
km: ម៉ឺនុយ​ដែល​អាច​រក​បាន​

en: Shown when hovering over the menu link.
km: បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ដែល​ដាក់​កណ្ដុរ​នៅ​លើ​តំណ​ម៉ឺនុយ ។
