Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha3) - en to bo translation catalogue (17 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Parent item
bo: རྣམ་གྲངས་གོང་མ

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Menu settings
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྒྲིག་འགོད

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Menu link title
bo: འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་གི་ཁ་བྱང

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: Not in menu
bo: འདེམས་བྱང་ནང་དུ་མེད

en: Text format
bo: ཡིག་གེའི་རྣམ་གཞག

en: Provide a menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཞིག་མཁོ་འདོན་བྱེད

en: Available menus
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་འདེམས་བྱང

en: Shown when hovering over the menu link.
bo: འདེམས་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ཐོག་ཏུ་མདའ་རྟགས་སྐྱོད་དུས་འཆར་བ།
