Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Title
mr: शीर्षक

en: Value
mr: किंमत

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Weight
mr: मुल्य

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य

en: Text format
mr: टेक्सटचा फॉरमॅट
