Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha3) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Value
ne: मान

en: Description
ne: विवरण

en: Weight
ne: वजन

en: Parent
ne: मूल

en: Menu
ne: मेनु

en: Parent item
ne: मूल वस्तु

en: Default value
ne: पूर्वनिर्धारित मान

en: Menu name
ne: मेनुको नाम
