Menu Link (Field) (8.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: Menu settings
pa: ਮੇਨੂ ਸੈਟਿੰਗ

en: Menu link title
pa: ਮੇਨ ਲਿੰਕ ਟਾਇਟਲ
