Config menu link (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (29 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Description
ca: Descripció

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Parent
ca: Pare

en: View
ca: Mostra

en: Menu
ca: Menú

en: Options
ca: Opcions

en: Expanded
ca: Expandit

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
ca: El sistema de menús només emmagatzema rutes del sistema, però utilitzarà l'àlies de la URL a l'hora de mostar-ho. S'ha emmagatzemat %link_path com a %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ca: La ruta '@link_path' no és vàlida o no hi teniu accés.

en: There was an error saving the menu link.
ca: Hi ha hagut un error desant l'enllaç de menú.

en: Menu name
ca: Nom del menú

en: Link path
ca: Camí de l'enllaç

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
ca: El camí per aquest enllaç de menú. Pot ser un camí intern del Drupal com %add-node o una URL externa com %drupal. Introduïu %front per a enllaçar a la portada.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
ca: Els enllaços de menú que no estiguin habilitats no es llistaran a cap menú.

en: Show as expanded
ca: Mostra'l ampliat

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
ca: Si se selecciona i aquest enllaç de menú té fills, el menú apareixerà sempre ampliat.

en: Parent link
ca: Enllaç pare

en: Edit menu link
ca: Edita l'enllaç de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
ca: Es mostra quan es passa per damunt de l'enllaç de menú.

en: The menu link has been saved.
ca: S'ha desat l'enllaç de menú.

en: Route name
ca: Nom de la ruta

en: Route parameters
ca: Paràmetres de les rutes

en: Enable menu link
ca: Habilita l'enllaç de menú

en: Edit menu link %title
ca: Edita l'enllaç de menú %title

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
ca: La profunditat màxima per un enllaç i els seus fills és fixa. Alguns enllaços de menú poden no estar disponibles com a pares si en seleccionar-los se supera aquest límit.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
ca: Pes de l'enllaç entre els enllaços en el mateix menú a la mateixa profunditat. Al menú, els enllaços amb pes més elevat s'enfonsen i els enllaços amb pes menor es posicionen a la part superior.
