Config menu link (8.x-1.0-alpha1) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Link
kn: ಕೊಂಡಿ

en: Parent
kn: ಮೂಲ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>
