Config menu link (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: Weight
ta: நிறை

en: Parent
ta: பெற்றோர்

en: View
ta: நோக்குக

en: Menu
ta: பட்டி
