Config menu link (8.x-1.0-alpha2) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Description
ast: Descripción

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Parent
ast: Padre

en: View
ast: Vista

en: Menu
ast: Menú

en: Options
ast: Opciones

en: Expanded
ast: Expandíu
