Config menu link (8.x-1.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (11 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Description
sr: Опис

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Parent
sr: Надређен

en: View
sr: Преглед

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: Expanded
sr: Проширено

en: Menu name
sr: Назив менија

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
sr: Максимална дубина за линк и све његове подређене линкове је фиксирана. Одређени линкови менија могу бити недоступни као надређени ако би њихов избор прекорачио лимит.
