Menu Link Config (8.x-1.0-alpha2) - en to ur translation catalogue (10 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Description
ur: وضاحت

en: Enabled
ur: فعال

en: Weight
ur: وزن

en: Link
ur: ربط

en: Parent
ur: پیرنٹ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Menu
ur: مینیو

en: ID
ur: شناخت

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
ur: پاتھ '@link_path' یا تو غلط ہے یا پھر آپ کو اس تک رسائی حاصل نہیں ہے۔
