Config menu link (8.x-1.0-alpha3) - en to af translation catalogue (9 entries)

en: Title
af: Titel

en: Description
af: Beskrywing

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Parent
af: Voorganger

en: View
af: Wys

en: Options
af: Opsies

en: Expanded
af: Oopgemaak
