Config menu link (8.x-1.0-alpha3) - en to bn translation catalogue (8 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Description
bn: বিবরণ

en: Enabled
bn: কার্যকর

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: View
bn: প্রদর্শন

en: Menu
bn: মেনু

en: Shown when hovering over the menu link.
bn: মেনু লিংকের ওপর মাউস কার্সর নিলে এটি দেখা যাবে।
