Config menu link (8.x-1.0-alpha3) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Description
bs: Opis

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Weight
bs: Težina

en: Parent
bs: Roditelj

en: View
bs: Pregled

en: Menu
bs: Meni

en: Options
bs: Opcije

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
bs: Meni sistem čuva samo sistemske putanje ali će koristiti URL zamjenu za prikaz. %link_path je sačuvan kao %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bs: Putanja '@link_path' je ili neispravna ili vam je onemogućen pristup.

en: There was an error saving the menu link.
bs: Došlo je do greške pri čuvanju meni linka.

en: Link path
bs: Putanja linka
