Config menu link (8.x-1.0-alpha3) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Description
eu: Azalpena

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Parent
eu: Gurasoa

en: View
eu: Bista

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: Options
eu: Aukerak

en: Expanded
eu: Zabalduta

en: There was an error saving the menu link.
eu: Errore bat izan da menuko lotura gordetzerakoan.

en: Menu name
eu: Menu izena

en: Show as expanded
eu: Zabalik erakutsi

en: Parent link
eu: Guraso esteka

en: Edit menu link
eu: Menuko esteka editatu

en: Shown when hovering over the menu link.
eu: Erakutsi kurtsorea menuaren estekaren gainetik pasatzen denean.
