Config menu link (8.x-1.0-alpha3) - en to pa translation catalogue (5 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: Description
pa: ਵੇਰਵਾ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ
