Config menu link (8.x-1.0-alpha3) - en to te translation catalogue (9 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Description
te: వివరణ

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: View
te: చూడు

en: Menu
te: మెనూ

en: Options
te: ఎంపికలు

en: Menu name
te: మెనూ పేరు
