Menu Link Config (8.x-1.0-alpha3) - en to tr translation catalogue (28 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Description
tr: Açıklama

en: Enabled
tr: Etkin

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Link
tr: Bağlantı

en: Parent
tr: Üst öge

en: View
tr: Görüntüle

en: Menu
tr: Menü

en: Options
tr: Seçenekler

en: Expanded
tr: Genişletilmiş

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
tr: Menü sistemi sadece sistem yollarını barındırsa da görüntülemek için URL takma adlarını kullanır. %link_path yolu %normal_path olarak kaydedilmiştir.

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
tr: '@link_path' yolu geçeriz ya da gerekli erişim izniniz yok.

en: There was an error saving the menu link.
tr: Menü bağlantısını kaydederken bir hata oluştu.

en: Menu name
tr: Menü adı

en: Link path
tr: Bağlantı yolu

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
tr: Bu menü bağlantısı için yol. %add-node gibi bir iç Drupal yolu olabileceği gibi %drupal gibi dış bir yol da olabilir. Anasayfaya bağlamak için %front girin.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
tr: Etkinleştirilmemiş bağlantılar hiçbir menü altında listelenmeyecektir.

en: Show as expanded
tr: Genişletilmiş olarak göster

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
tr: Eğer seçiliyse ve bu menü alt bağlantılara sahipse, menü her zaman genişletilmiş olarak gözükür.

en: Parent link
tr: Üst bağlantı

en: Edit menu link
tr: Menü bağlantısını düzenle

en: Shown when hovering over the menu link.
tr: Menü bağlantısının üzerine gelindiğinde görünür.

en: The menu link has been saved.
tr: Menü bağlantısı kaydedildi.

en: Route name
tr: Yol adı

en: Enable menu link
tr: Menü bağlantısını etkinleştir

en: Edit menu link %title
tr: Menü bağlantısının %title alanını düzenle.

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
tr: Bir bağlantının ve tüm alt öğelerinin derinlik üst sınırı sabittir. Bazı menü bağlantıları seçildiğinde bu sınır aşılacaksa, o bağlantılar üst öğe olarak kullanılamayabilir.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
tr: Aynı menüde aynı derinlikte yer alan bağlantılar arasındaki bağlantı ağırlığı. Menüde yüksek ağırlıklı bağlantılar daha aşağıda olur, düşük ağırlıklı bağlantılar en üste daha yakın olarak konumlandırılır.
