Config menu link (8.x-1.0-alpha3) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Description
uk: Опис

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Parent
uk: Батько

en: View
uk: Перегляд

en: Menu
uk: Меню

en: Options
uk: Опції

en: Expanded
uk: Розгорнуте

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
uk: Система меню зберігає лише системні шляхи, але буде використовувати синонім для відображення. %link_path буде збережено як %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
uk: Шлях '@link_path' або некоректний, або відсутній доступ до нього.

en: There was an error saving the menu link.
uk: Помилка при збереженні посилання меню.

en: Menu name
uk: Назва меню

en: Link path
uk: Шлях посилання

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
uk: Шлях, куди веде це посилання меню. Це може бути внутрішнє посилання Друпал, наприклад %add-node або зовнішня адреса URL, наприклад %drupal. Для посилання на головну сторінку введіть %front.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
uk: Вимкнені посилання меню не будуть відображатися в жодному меню.

en: Show as expanded
uk: Показувати розкритим

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
uk: Якщо позначено і це меню має дочірні меню, воно завжди буде розкритим.

en: Parent link
uk: Батьківське посилання

en: Edit menu link
uk: Редагувати посилання меню

en: Shown when hovering over the menu link.
uk: Показуване при наведенні мишею на посилання меню.

en: The menu link has been saved.
uk: Посилання меню було успішно збережено.

en: Route name
uk: Назва маршруту

en: Route parameters
uk: Параметри маршруту

en: Enable menu link
uk: Увімкнути посилання меню

en: Edit menu link %title
uk: Редагування посилання меню %title

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
uk: Максимальна глибина посилання та усіх його нащадків зафіксована. Деякі посилання меню можуть бути недоступні як батьки, якщо їх вибір буде перевищить це обмеження.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
uk: Вага посилання серед інших посилань в тому ж самому меню на тому ж рівні. В меню, посилання з більшою вагою будуть внизу, позаяк з меншою вагою будуть розташовані ближче догори.
