Menu Link Config (8.x-1.0-alpha4) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Description
be: Апісанне

en: Enabled
be: Уключана

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Parent
be: Бацькоўскі аб'ект

en: View
be: Праглядзець

en: Menu
be: Меню

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Options
be: Налады

en: Expanded
be: Разгорнута

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
be: Сістэма меню захоўвае толькі сістэмныя сцежкі, але для адлюстравання будзе выкарыстоўваць URL псеўданімаў. %link_path быў захаваны ў %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
be: Сцежка '@link_path' або памылковая, або вы не маеце дасягу да яе.

en: There was an error saving the menu link.
be: Адбылася памылка падчас захавання спасылкі меню.

en: Menu name
be: Назва меню

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
be: Сцежка для гэтай спасылкі меню. У якасці яе можа выступаць унутраная сцежка Drupal, такая як %add-вузел, альбо знешні URL, такі як %drupal. Увядзіце %front для спасылкі на галоўную старонку.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
be: Забароненыя пункты не будуць паказвацца ні ў адным меню.

en: Show as expanded
be: Паказваць разгорнутым

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
be: Калі выдзеленая і гэта спасылка меню маюць дачынныя элементы, то меню будзе заўседы з'яўляцца ў разгорнутым выглядзе.

en: Parent link
be: Зыходная спасылка

en: Edit menu link
be: Рэдагаваць спасылку меню

en: Shown when hovering over the menu link.
be: Паказваецца пры навядзенні ўказальніка мышы на спасылку меню.

en: Enable menu link
be: Рэдагаваць спасылку меню

en: Edit menu link %title
be: Рэдагаваць спасылку меню %title
