Config menu link (8.x-1.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (25 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Description
cs: Popis

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Link
cs: Odkaz

en: Parent
cs: Nadřazený

en: View
cs: Zobrazit

en: Options
cs: Možnosti

en: Expanded
cs: Rozbaleno

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
cs: Systém menu ukládá pouze systémové cesty, ale pro zobrazení bude použit URL alias. %link_path bylo uloženo jako %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
cs: Cesta '@link_path' je neplatná, nebo k ní nemáte přístup.

en: There was an error saving the menu link.
cs: Při ukládání odkazu menu došlo k chybě.

en: Menu name
cs: Název menu

en: Link path
cs: Cesta odkazu

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
cs: Cesta pro tento odkaz menu. Může být interní jako například %add-node, nebo externí URL jako %drupal. Pokud má odkaz směřovat na úvodní stránku, zadejte %front.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
cs: Položky menu, které nejsou povoleny, nebudou ve výpisu v žádném menu.

en: Show as expanded
cs: Zobrazit rozbalené

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
cs: Pokud je vybráno a daný odkaz menu má potomky, zobrazí se menu vždy rozbalené.

en: Parent link
cs: Nadřazený odkaz

en: Edit menu link
cs: Upravit položku menu

en: Shown when hovering over the menu link.
cs: Zobrazeno při přejetí odkazu menu myší.

en: Enable menu link
cs: Zapnout odkaz v menu

en: Edit menu link %title
cs: Upravit odkaz menu %title

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
cs: Maximální hloubka zaoření pro odkaz a všechny jeho potomky je pevně daná. Některé odkazy v menu nemusí být dostupné jako rodiče, pokud by jejich zvolení znamenalo překročení tohoto limitu.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
cs: Váha odkazu vůči odkazům ve stejném menu na stejné úrovni zanoření. Odkazy s větší váhou klesnou v menu hlouběji a odkazy s menší váhou budou umístěny výše.
