Config menu link (8.x-1.0-alpha4) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Parent
sq: Prindi

en: View
sq: Shfaq

en: Menu
sq: Menuja

en: Expanded
sq: Shpalosur

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
sq: Sistemi i menuve regjistron vetëm pozicionin në sistem, megjithatë do të përdorë alias të URL për shfaqjen. %link_path u ruajt si %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
sq: Pozicioni '@link_path' nuk është i vlefshëm ose ju mungojnë të drejtat e hyrjes në të.

en: There was an error saving the menu link.
sq: Gabim gjatë ruajtjes së lidhjes së menusë.

en: Menu name
sq: Emri i menusë
