Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Weight
am: ክብደት

en: Parent
am: ወላጅ

en: View
am: ትይታ

en: ID
am: አይዲ

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Menu name
am: የምናሌው ስም
