Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to bo translation catalogue (23 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Parent
bo: རིམ་པ་གོང་མ

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Options
bo: གདམ་ཚན

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
bo: འདེམས་བྱང་མ་ལག་གིས་མ་ལག་གི་སྦྲེལ་ལམ་ཁོ་ན་ཉར་ཚགས་བྱེད་པ་ཡིན། ཡིན་ཡང་འཆར་དུས་སུ་དྲ་གནས་ཀྱི་མིང་གཞན་བེད་སྤྱོད་པ་དང། དཔེར་ན་%link_path་ནི་%normal_path་སྤྱད་ནས་ཉར་ཚགས་བྱས་ཡོད།

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
bo: སྦྲེལ་ལམ་@link_path་ནི་ཕན་ནུས་མེད་པའམ་ཁྱེད་ལ་སྤྱོད་དབང་མི་འདུག

en: There was an error saving the menu link.
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ཉར་ཚགས་བྱེད་སྐབས་ནོར་འཁྲུལ་ཞིག་བྱུང་བ།

en: Menu name
bo: འདེམས་བྱང་གི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Link path
bo: སྦྲེལ་ལམ་སྦྲེལ་བ

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
bo: འདེམས་བྱང་འདི་ཡིས་སྦྲེལ་པའི་འགྲོ་ལམ་ Drupal ནང་ཁུལ་གྱི་འགྲོ་ལམ་ཡིན་ནའང་ཆོག དཔེར་ན %add-node ཡང་ན་ཕྱི་རོལ་གྱི་ URLསྟེ། དཔེར་ན %drupalལྟ་བུ།  %front ནང་འཇུག་བྱས་ན་གཙོ་ངོས་སུ་སྦྲེལ་ནུས།

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་མེད་པའི་འདེམས་བྱང་སྦྲེལ་ཐག་དག་འདེམས་བྱང་གང་དུའང་འགོད་མི་སྲིད།

en: Show as expanded
bo: རྒྱ་བསྐྱེད་པའི་རྣམ་པར་སྟོན་པ

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
bo: གལ་སྲིད་དེ་བདམས་ཟིན་པ་དང་འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་ལ་ཡན་ལག་སྦྲེལ་ཐག་ཡོད་ན། འདེམས་བྱང་འདི་རྒྱུན་པར་རྒྱ་བསྐྱེད་པའི་རྣམ་པ་སྟོན་ངེས།

en: Parent link
bo: སྦྲེལ་ཐག་གོང་མ

en: Edit menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག་བཟོ་བཅོས

en: Shown when hovering over the menu link.
bo: འདེམས་ཐོའི་སྦྲེལ་ཐག་ཐོག་ཏུ་མདའ་རྟགས་སྐྱོད་དུས་འཆར་བ།
