Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to dz translation catalogue (8 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: Weight
dz: ལྗིད་ཚད།

en: Parent
dz: རྩ་ལག།

en: View
dz: སྟོན་

en: Menu
dz: དཀར་ཆག་

en: Expanded
dz: རྒྱ་འཕར་ཡོདཔ།
