Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to et translation catalogue (27 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Parent
et: Vanem

en: View
et: Kuva

en: Menu
et: Menüü

en: Options
et: Valikud

en: Expanded
et: Laiendatud

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
et: Menüüsüsteem salvestab ainult süsteemsed teekonnad, kuid kasutab näitamisel aliasi. %link_path salvestati kui %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
et: Aadress '@link_path' on kas vale või sul puudub sellele ligipääs.

en: There was an error saving the menu link.
et: Menüü viite salvestamisel tekkis viga.

en: Menu name
et: Menüü nimi

en: About
et: Programmist

en: Link path
et: Lingi teekond

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
et: Selle menüüviite tee. See võib olla Drupali sisene viide, näiteks %add-node, või väline URL, näiteks %drupal. Sisesta %front et tekitada viide esilehele.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
et: Menüülinke, mis ei ole aktiivsed, ei näidata välja üheski menüüs.

en: Show as expanded
et: Näita avatuna

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
et: Kui on valitud ning menüülink sisaldab alamelemente, siis näidatakse seda menüülinki alati avatuna.

en: Parent link
et: Vanemlink

en: Edit menu link
et: Muuda menüülinki

en: Shown when hovering over the menu link.
et: Näidatakse hiirega üle menüülingi liikudes.

en: The menu link has been saved.
et: Menüülink on salvestatud.

en: Route name
et: Marsruudi nimi

en: Enable menu link
et: Luba menüü viide

en: Edit menu link %title
et: Muuda menüülinki %title

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
et: Lingi ja tema alamlinkide sügavus on fikseeritud. Mõned lingid pole saadaval vanemlinkidena, kui nende valimine ületaks seda limiiti.
