Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (23 entries)

en: Title
gl: Título

en: Description
gl: Descrición

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Link
gl: Ligazón

en: Parent
gl: Pai

en: View
gl: Ver

en: Menu
gl: Menú

en: Options
gl: Opcións

en: Expanded
gl: Expandida

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
gl: O menú do sistema só almacena as rutas do sistema, pero empregará o alias de URL para mostralas. %link_path foi almacenada como %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
gl: A ruta '@link_path' non é unha ruta válida ou non ten acceso a ela.

en: There was an error saving the menu link.
gl: Aconteceu un erro gardando a ligazón do menú.

en: Menu name
gl: Nome do menú

en: About
gl: Información

en: Link path
gl: Ruta da ligazón

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
gl: A ruta para este enlace de menú. Pode ser unha ruta interna de Drupal como %add-node ou unha URL externa como %drupal. Escriba %front para enlazar ca páxina principal.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
gl: Os enlaces de menú que non estén activados non se mostrarán en ningún menú.

en: Show as expanded
gl: Mostrar expandido

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
gl: Se o selecciona e este enlace de menú ten fillos, o menú aparecerá sempre expandido.

en: Parent link
gl: Enlace pai (Parent link)

en: Edit menu link
gl: Editar enlace de menú

en: Shown when hovering over the menu link.
gl: Mostrar cando pase o cursor por riba do enlace de menú.
