Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to jv translation catalogue (21 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Description
jv: Katrangan

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Parent
jv: Induk

en: View
jv: Tampilan

en: Options
jv: Opsi

en: Expanded
jv: Mekarnā

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
jv: Sistim menu namung nyimpen sistim path, nanging ditampilaké kanggo URL alias. %link_path uwis disimpen dadi %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
jv: Path '@link_path' ora ānā sing sah utāwā Sampéyan ora nduwé kawenangan ngaksés.

en: There was an error saving the menu link.
jv: Ānā kaluputan nalikā nyimpen pranala menu.

en: Menu name
jv: Jeneng menu

en: About
jv: Ngenani

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
jv: Path kanggo pranala menu iki. Iki bisa saka path njero Drupal kaya %add-node utawa URL njaba kaya %drupal. Ketikna  %front kanggo pranala marang kaca ngarep.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
jv: Pranala menu sing ora diuripnā ora bakal didaftaraké marang sembarang menu.

en: Show as expanded
jv: Tudhuhna dadi mekar

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
jv: Yén dipilih lan pranala menu iki nduweni anakan, menu bakal terus dimegaraké.

en: Parent link
jv: Pranala indhung

en: Edit menu link
jv: Sunting pranala menu

en: Shown when hovering over the menu link.
jv: Ditampilna yén kursor ngliwati ndhuwur pranala menu.
