Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Parent
km: មេ

en: View
km: មើល

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Options
km: ជម្រើស

en: Expanded
km: ពង្រីក​

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
km: ប្រព័ន្ធ​ម៉ឺនុយ​ស្ដុក​តែ​ផ្លូវ​ប្រព័ន្ធ​ប៉ុណ្ណោះ ប៉ុន្តែ​វា​នឹង​ប្រើ​ឈ្មោះ​ URL ក្លែងក្លាយ​សម្រាប់​បង្ហាញ ។ %link_path ត្រូវ​បាន​គេ​ស្ដុក​ជា %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
km: ​​​​​​​​​​​​​​​ផ្លូវ​ '@link_path' គឺ​មិន​ត្រឹមត្រូវ ឬ​អ្នក​គ្មាន​សិទ្ធិ​ចូល​ដំណើរការ​វា ។

en: There was an error saving the menu link.
km: មាន​កំហុស​ក្នុង​ការ​រក្សា​ទុក​តំណ​ម៉ឺនុយ ។​

en: Menu name
km: ឈ្មោះ​ម៉ឺនុយ​

en: About
km: អំពី

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
km: ផ្លូវ​សម្រាប់​តំណ​ម៉ឺនុយ​នេះ ។ វា​អាច​ជា​ផ្លូវ​ខាង​ក្រៅ​របស់​ Drupal ​ដូច​ជា​ %add-node ​ឬ​ URL ខាង​ក្រៅ ដូច​ជា​ %drupal ។ បញ្ចូល​ %front ​ទៅ​តំណទំព័រ​មុខ​ ។

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
km: តំណ​ម៉ឺនុយ​ដែល​មិន​ត្រូវ​បាន​បើក​ នឹង​មិន​ត្រូវ​បាន​រាយ​នៅ​ក្នុង​ម៉ឺនុយ​ណា​មួយ​ទេ ។

en: Show as expanded
km: បង្ហាញ​ជា​រង្វើល

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
km: បើ​បាន​ជ្រើស​​ ហើយ​តំណ​ម៉ឺនុយ​នេះ​មាន​កូន​ ម៉ឺនុយ​នឹង​បង្ហាញ​រង្វើល​ជា​និច្ច​ ។

en: Parent link
km: តំណ​មេ

en: Edit menu link
km: កែ​សម្រួល​តំណ​ម៉ឺនុយ

en: Shown when hovering over the menu link.
km: បង្ហាញ​នៅ​ពេល​ដែល​ដាក់​កណ្ដុរ​នៅ​លើ​តំណ​ម៉ឺនុយ ។
