Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Description
os: Афыст

en: Enabled
os: Иу у

en: Weight
os: Уæз

en: Parent
os: Ныййарæг

en: View
os: Фенд
