Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Description
pl: Opis

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Link
pl: Odnośnik

en: Parent
pl: Nadrzędny

en: View
pl: Widok

en: Options
pl: Opcje

en: Expanded
pl: Rozwinięte

en: The menu system stores system paths only, but will use the URL alias for display. %link_path has been stored as %normal_path
pl: System menu przechowuje jedynie ścieżki systemowe, choć korzysta z aliasów podczas wyświetlania odnośników. Adres %link_path został zapisany jako %normal_path

en: The path '@link_path' is either invalid or you do not have access to it.
pl: Ścieżka @link_path jest nieprawidłowa lub użytkownik nie posiada odpowiednich uprawnień.

en: There was an error saving the menu link.
pl: Podczas zachowywania odnośnika menu wystąpił błąd.

en: Menu name
pl: Nazwa menu

en: About
pl: O stronie

en: Link path
pl: Ścieżka odnośnika

en: The path for this menu link. This can be an internal Drupal path such as %add-node or an external URL such as %drupal. Enter %front to link to the front page.
pl: Ścieżka dla linku. Tu możesz podać wewnętrzną ścieżkę w Drupalu, taką jak %add-node lub zewnętrzny adres URL, taki jak %drupal. Napisz %front aby utworzyć link do strony głównej.

en: Menu links that are not enabled will not be listed in any menu.
pl: Linki, które nie są włączone, nie będą widoczne w żadnym menu.

en: Show as expanded
pl: Pokaż jako rozwinięte

en: If selected and this menu link has children, the menu will always appear expanded.
pl: Gdy opcja jest zaznaczona, a link zawiera pod sobą inne linki, menu będzie zawsze pokazywać się jako rozwinięte.

en: Parent link
pl: Nadrzędny link

en: Edit menu link
pl: Edytuj odnośnik w menu

en: Shown when hovering over the menu link.
pl: Pokazuj, gdy użytkownik umieści kursor nad odnośnikiem w menu.

en: The menu link has been saved.
pl: Odnośnik menu został zapisany.

en: Route name
pl: Nazwa trasy

en: Enable menu link
pl: Włącz odnośnik menu

en: Edit menu link %title
pl: Edycja odnośnika menu %title

en: The maximum depth for a link and all its children is fixed. Some menu links may not be available as parents if selecting them would exceed this limit.
pl: Maksymalna głębokość dla odnośnika i wszystkich jego potomków jest stała. Część odnośników menu może nie być dostępna do wybrania jako rodzice jeśli spowodowałoby to przekroczenie tego limitu.

en: Link weight among links in the same menu at the same depth. In the menu, the links with high weight will sink and links with a low weight will be positioned nearer the top.
pl: Waga linków pomiędzy elementami na tym samym poziomie i zagłębieniu. W menu linki o większej wadze będą niżej lub za linkami o mniejszej wadze, które będą umieszczone bliżej początku.
