Menu Link Config (8.x-1.0-alpha5) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Parent
ps: پلرين

en: View
ps: ليد

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: About
ps: په اړه

en: Parent link
ps: پلرين تړونی
